Magusa une voodid ja madratsid – hingega loodud ja südamega valmistatud, Eestis

Pikaajaline kogemus, hindamatu teadmiste pagas, kvaliteetsed materjalid;  juurde hoolt, armastust ja suurt kirge valdkonna vastu – see ongi MARMELLA.

Kontinentaalvoodid. Voodid. Eesti toode. Eesti voodi. Eestis toodetud. Marmella.
Marmella Eesti Estonian flag Eesti lipp voodid kontinentaalvoodid madratsid kušetid

Kõik MARMELLA tooted valmivad eranditult siinsamas Eestis käsitööna, väärtustades kohalikku kogukonda ja kasutades ainult kõrgeima kvaliteediga Euroopa materjale. Ostes Marmella toote, saad lisaks parimale magamismugavusele olla kindel toote pikaealisuses. Kõik voodite puitdetailid ning karkassid on valmistatud Eesti täispuidust.

Marmella voodid. Marmella. kušett. kušetid. voodid. vedruvoodid. madratsid.

Hindame kõrgelt hästi magatud öid, seepärast teabki meie meeskond täpselt, mida on vaja teha selleks, et Sina magaksid oma ELU PARIMAT und! Ja nii iga öö.

Sinu elu parima voodi materjalid on kõik hoolega valitud, kvaliteetsed, ohutud ja vastavalt ka sertifitseeritud.

Marmella voodid madratsid kontinentaalvoodid oeko tex
Marmella eco standard

Ei, me ei soovi, et veedaksid nüüdsest kauem aega voodis, vaid et iga seal veedetud hetk oleks puhas nauding ja ülim puhkus kehale. Parimale unele järgneb alati parim päev ja nii saadki öelda igal hommikul: “Täna on minu elu parim päev!”

Pesukastiga voodid. Lahtikäivad voodid. Kontinentaalvoodid. Voodid. Eesti toode. Eesti voodi. Kušetid. Madratsid. Kattemadratsid. Eestis toodetud. Marmella.

*Loe juurde Marmella materjalidest SIIT
*Loe juurde Marmella kangastest SIIT
*Marmella TOOTED leiad SIIT
*Marmella toodete edasimüüjad leiad SIIT

Pesukastiga voodid. Lahtikäivad voodid. Kontinentaalvoodid. Voodid. Eesti toode. Eesti voodi. Kušetid. Madratsid. Kattemadratsid. Eestis toodetud. Marmella.

Marmella toodete valmistamisel on kasutatud ainult kvaliteetseid ja, nii palju kui vähegi võimalik, naturaalseid materjale – villa (100%), puuvilla (100%) ja lateksit